znicz-msze-święte-zmarli

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przez cały listopad zapraszamy na wspólną modlitwę za zmarłych codziennie o 17.30, a w niedzielę o 18.30. W kolejne dni będziemy polecać zmarłych z następujących ulic: poniedziałek zmarli z ulicy Jeziornej, wtorek – ul. Akacjowa, Al. Przyjaciół Al. Róż, środa – ul. Bursztynowa, Biała, Czarna i Olimpijska, czwartek –ul. Bałtycka i zmarli spoza naszej parafii, piątek – ul. Błękitna, Dębowa, Jodłowa, Kasztanowa, sobota – ul. Klonowa, Limbowa, Koralowa, Morska, Różowa, Wierzbowa, niedziela – ul. Żółta, Rybaki, Sosnowa, Świerkowa, Zielona i Żeglarska.
  1. Zgodnie z tradycją naszej parafii, w listopadowe poniedziałki podczas Mszy św. o 18.00 modlimy się za zmarłych. Jutro w Eucharystii polecać będziemy zmarłych z ulic: Jeziornej, Bałtyckiej, Zielonej i Żeglarskiej. Mieszkańców tych ulic zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. Przypominamy o odpuście zupełnym, który można ofiarować za zmarłych. Warunkiem jego uzyskania jest pobożnie nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych. Odpust można uzyskać do środy 8 listopada.
  1. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00, będziemy się modlić za rodziny, które doświadczyły straty dziecka.
  1. W sobotę 11 listopada przypada Święto Niepodległości, zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę. Rada Osiedla nad Jeziorem Długim zaprasza na Bal Niepodległości, szczegóły dotyczące balu znajdują się na plakatach w gablotach.
  1. W imieniu Filipa Jabłońskiego i Jego rodziny dziękujemy za wszystkie ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę. Zebrane zostało 2167,70 zł.

  2. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.