kościół-spowiedź-konfesjonał-liturgia

TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro o godz. 19.00 zapraszamy na Liturgię Pokutną, czyli przygotowanie do spowiedzi i dobre przeżycie tego sakramentu. Przed nami uroczystość Wszystkich Świętych i dzień zaduszny, czujmy się zaproszeni aby przeżyć ten czas w stanie łaski uświęcającej i ofiarować Komunię św. za zmarłych.

2. We wtorek organizujemy bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy wszystkie dzieci (do 6 klasy SP) do salek w godz. od 17:00 do 20:00.

3. W środę przypada uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. tego dnia będą według porządku niedzielnego.

4. Czwartek to wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – dzień zaduszny. Przypominamy, że każdy kto w dniach od 1-8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz, pomodli się za zmarłych, może zyskać odpust zupełny, który można ofiarować za zmarłych.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, tradycyjnie w sobotę zapraszamy o 9.30 na różaniec, o 10.00 na Mszę św. zakończoną błogosławieństwem lourdzkim.

6. Dzisiaj poprzez zbiórkę do puszek chcemy pomóc w leczeniu choremu chłopcu Filipowi Jabłońskiemu, wnukowi byłej nauczycielki naszej szkoły pani Heleny Jabłońskiej. Przy wejściach znajdują się puszki, oraz ulotki. Za wszystkie ofiary w imieniu rodziny Filipa bardzo dziękujemy.

7. Przy wejściach znajdują się kartki wypominkowe, prosimy jak zawsze o czytelne wpisanie imion i nazwisk tych, za których będziemy modlić się w listopadowych wypominkach codziennie o 17.30 a w niedziele o 18.30 według następującego porządku: poniedziałek zmarli z ulicy Jeziornej, wtorek – ul. Akacjowa, Al. Przyjaciół Al. Róż, środa – ul. Bałtycka i zmarli spoza naszej parafii, czwartek – ul. Bursztynowa, Biała, Czarna i Olimpijska, piątek – ul. Błękitna, Dębowa, Jodłowa, Kasztanowa, sobota – ul. Klonowa, Limbowa, Koralowa, Morska, Różowa, Wierzbowa, niedziela – ul. Żółta, Rybaki, Sosnowa, Świerkowa, Zielona i Żeglarska

8. W tym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie śp. Dariusz Misztal i śp. Agnieszka Białek, pomódlmy się za Nich – Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.