uwielbienie-wieczór-chwały-saletyni

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy dzisiaj na Wieczór Uwielbienia, po Mszy św. o godz. 19.00. Dzisiejsze uwielbienie poprowadzi wspólnota 8 BŁOGOSŁAWIEŃSTW.

2. Przez cały listopad zapraszamy na wspólną modlitwę za zmarłych codziennie o 17.30, a w niedzielę o 18.30. W kolejne dni tygodnia będziemy polecać zmarłych z następujących ulic: poniedziałek zmarli z ulicy Jeziornej, wtorek – ul. Akacjowa, Al. Przyjaciół Al. Róż, środa – ul. Bursztynowa, Biała, Czarna i Olimpijska, czwartek –ul. Bałtycka i zmarli spoza naszej parafii, piątek – ul. Błękitna, Dębowa, Jodłowa, Kasztanowa, sobota – ul. Klonowa, Limbowa, Koralowa, Morska, Różowa, Wierzbowa, niedziela – ul. Żółta, Rybaki, Sosnowa, Świerkowa, Zielona i Żeglarska

3. Zgodnie z tradycją naszej parafii, w listopadowe poniedziałki podczas Mszy św. o 18.00 modlimy się za tych, którzy już od nas odeszli. Jutro w Eucharystii polecać będziemy zmarłych z ulic: Bursztynowej, Koralowej, Rybaki, Morskiej, Al. Przyjaciół i Al. Róż. Mieszkańców tych ulic zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Taca z dzisiejszej niedzieli, drugiej miesiąca, tradycyjnie jest przeznaczona na gospodarcze sprawy parafii. Dziękujemy za wszystkie ofiary na ten cel, również za te wpłacane na konto parafii.

5. Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych Polskich męczenników
  • w czwartek święto NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
  • w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

6. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.