kościół-grecja-kreta-saletyni

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.W czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.30 w niedziele o godz. 18.30.

2.Przypominamy, że zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski ks. Arcybiskup Józef Górzyński odwołuje dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej z dniem 20 czerwca 2021 r.

3.Taca z ubiegłej niedzieli na montaż klimatyzacji w kościele wyniosła 2635 zł 40 gr. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, w kancelarii i przekazane na konto parafialne.

4.Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

5.W dniach 25-27 czerwca odbędą się w Stoczku Klasztornym rekolekcje na temat „Uzdrawiająca moc różańca”. Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu na plakacie w gablocie (tel. 668 163 327 ks. Leszek Wojcinowicz).

6.Inauguracja rocznicy obchodów objawień w Gietrzwałdzie będzie w sobotę 26 czerwca o godz. 19.00 i w niedzielę 27 czerwca o godz. 13.00.

7.W dniach od 27 czerwca do 3 lipca można udać się na pieszą pielgrzymkę z Łomianek do Gietrzwałdu. Można również pielgrzymować w tych dniach duchowo. Szczegóły na plakatach w gablotach i wyłożonych ulotkach.

8.Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci.

9.Zgodnie z decyzją Księdza Prowincjała z naszej Parafii odchodzą: ks. Karol Tomczak ma – będzie proboszczem i superiorem w Parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Warszawie i ks. Tomasz Pękała ms – będzie duszpasterzem akademickim w Parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Dziękujemy ks. Karolowi i ks. Tomaszowi za posługę w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowych miejscach posługi.

10.Życzymy wszystkim zdrowia i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!