13 grudzień - 22 grudzień 2019 r.

PIĄTEK – 13 grudzień

06:45 – śp. Franciszka Zając 19/30
18:00 – śp. Aneta Wróblewska w 3. rocznicę śmierci
18:00 – śp. Stanisław Pawlak w 5. rocznicę śmierci

SOBOTA – 14 grudzień

06:45 – Dziękczynno-błagalna dla Anny i Jakuba o dar rodzicielstwa
18:00 – śp. Bolesław Kotarski

III Niedziela Adwentu – 15 grudzień

07:00 – śp. Franciszka Zając 21/30
08:30 – śp. Romuald Kwiatek w 13. rocznicę śmierci i zmarli z rodzin Kwiatek i Sawickich
10:00 – śp. Helena Duszak w 34. rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Duszak o miłosierdzie Boże i życie wieczne
11:30 – śp. Janina, Kazimierz, Józef Kłosowscy
13:00 – śp. Bogumiła Fall
19:00 – śp. Elżbieta Adamska od uczestników pogrzebu o życie wieczne

PONIEDZIAŁEK – 16 grudzień

06:45 – śp. Wiktoria, Jan, Waldemar Panasewicz
18:00 – śp. Ilona, Edward oraz zmarli z rodzin Raczyńskich, Budzyńskich, Sikora, Radoń, Rusek
18:00 – śp. Tadeusz Kożuch

WTOREK – 17 grudzień

06:45 – śp. Izabela w 6. rocznicę śmierci
18:00 – śp. Edmund w 32. rocznicę śmierci o życie wieczne
18:00 – Za zmarłych z rodziny Czajków

ŚRODA – 18 grudzień

06:45 – śp. Aleksander Fajnas o życie wieczne
18:00 – O łaskę życia wiecznego dla Zbigniewa Mościan
18:00 – śp. Zbigniew Kujawski od zarządu i pracowników Hurtowni Ravet

CZWARTEK – 19 grudzień

06:45 – śp. Andrzej Kufel o łaskę życia wiecznego
18:00 – śp. Ilona, Edward oraz zmarli z rodzin Raczyńskich, Budzyńskich, Sikora, Radoń, Rusek
18:00 – Albin Romejko o łaskę życia wiecznego oraz śp. Anna Romejko oraz za zmarłych z rodziny Romejko i Sadowskich

PIĄTEK – 20 grudzień

06:45 – śp. Franciszka Zając 26/30
18:00 – Dziękczynno – błagalna w 15. rocznicę urodzin córki Marysi
18:00 – śp. Elżbieta Adamska od uczestników pogrzebu o życie wieczne

SOBOTA – 21 grudzień

06:45 – O Boże błogosławieństwo dla Marceliny i Michała
18:00 – O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary Nowickiej
z okazji imienin

IV Niedziela Adwentu – 22 grudzień

07:00 – śp. Franciszka Zając 28/30
08:30 – śp. Bonifacy Kubiński
10:00 – śp. Janina i Alfred Paliwoda o dar życia wiecznego
11:30 – śp. Anna Zglenicka w 30. dniu po śmierci
13:00 – śp. Regina Sindrewicz – Wiercińska od uczestników pogrzebu
19:00 – śp. Cezary Kolpy i rodzice