‚‚Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym’’

W MOCY BOŻEGO DUCHA

Rok Pański 2019

Styczeń

  • Wizyta duszpasterska, tzw. “kolęda”
  • 17.01 – 1.02 Pielgrzymka na Światowe Dni Młodzieży do Panamy
  • 20.01 – Niedziela Misyjna dla Ukrainy
  • 20.01 – Spotkanie z Kościołem Domowym

Luty

  • 02.02 – Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego
  • od 10-go – katechezy dla dorosłych i młodzieży z Drogi Neokatechumenalnej będą głoszone w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00

Marzec

  • 06.03 – Środa Popielcowa
  • 10 – 13.03 – Parafialne Rekolekcje Wielkopostne
  • 26 – 28.03 –  Rekolekcje dla Młodzieży

Kwiecień

  • 01 – 08.04 – Pielgrzymka do Ziemi Świętej
  • 12 – 14.04 – Bierzmozlot – Nowe Kawkowo
  • 18 – 21.04 TRIDUUM PASCHALNE

Maj

  • 06 – 13.05 – Jerycho Różańcowe
  • 10 – 12.05 – Kurs Filipa
  • 12.05 – Rocznica I Komunii godz. 13.00
  • 14 – 16.05 Malowanie kościoła
  • 26.05 – I Komunia św. dzieci z klas III godz. 11.00 i 12.30
  • 27.05-3.06 – Pielgrzymka Sanktuaria Francji – La Salette

Czerwiec

  • 1.06 – Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych z Rodzicami do Stoczka Klasztornego
  • 7 – 10.06 – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej ministrantów w Warszawie
  • 15.06 – Nadanie urzędów lektora i ceremoniarza w Katedrze we Fromborku
  • 16.06 – Przyjęcie do grona ministrantów i aspirantów godz. 10.00
  • 20.06 – Uroczystość Bożego Ciała – Msza św. godz. 10.00. Procesja ulicami: Błękitna, Różowa, Zielona, Biała
  • 20-28.06 – Wyjazd ministrantów na Bawarię
  • 21.06 – 8.07 – Oaza Młodzieży w Waplewie

Lipiec

  • 21.06 – 8.07 – Oaza Młodzieży w Waplewie
  • 8 – 12.07 – Czuwanie Młodzieży w Dębowcu
  • 30.07 – 12.08 – Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Sierpień

  • 30.07 – 12.08 – Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wrzesień

  • 1.09 – Msza na rozpoczęcie roku szkolnego
  • 4 – 12.09 – Pielgrzymka Wspólnoty WIARA i ŚWIATŁO do Medjugorie
  • 8.09 – Piesza pielgrzymka do Gietrzwałdu
  • 12 – 19.09 – Pielgrzymka Parafialna do Ziemi Świętej
  • 14.09 – Msza św. i spotkanie dla rodziców po utracie dziecka – godz. 15.00
  • 14.09 – Polska pod Krzyżem – czuwanie modlitewne – 21.00 Apel Jasnogórski, czuwanie – adoracja, 24.00 Eucharystia
  • 19.09 – 173 rocznica Zjawienia Matki Bożej w La Salette
  • 20.09 – Sakrament Bierzmowania podczas Eucharystii z ks. Biskupem Januszem Ostrowskim o godz. 18.00
  • 21.09 – Suma Odpustowa i procesja – ks. Henryk Kaszuba MS z Madagaskaru
  • 22.09 – Niedziela Misyjna –  ks. Henryk Kaszuba MS z Madagaskaru
  • 26.09 – Eucharystia Dziękczynna za 25 lat istnienia Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym La Salette o godz. 18.00. Po Eucharystii Agapa.

Październik

  • 6.10 – Różaniec ulicami Olsztyna – 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja do Kościoła M. B. Fatimskiej
  • 6.10 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczęcie o godz. 20.00
  • 13.10 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym -godz. 16.00
  • Wieczór modlitwy uwielbienia – godz. 20.00