‚‚Eucharystia daje życie’’

WIELKA TAJEMNICA WIARY

Rok Pański 2020

Styczeń

  • Wizyta duszpasterska, tzw. “kolęda”
  • 01.01 Pielgrzymka Młodzieży na Taize do Wrocławia
  • 19.01 – Niedziela Misyjna dla Ukrainy

Luty

  • 01.02 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 02.02 – Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego
  • 07-09 – Formacja Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji w Dębowcu
  • od 9-go – katechezy dla dorosłych i młodzieży z Drogi Neokatechumenalnej będą głoszone w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 19.00
  • 26.02 – Środa Popielcowa
  • 28.02-1.03 Bierzmozlot Nowe Kawkowo

Marzec

  • 07.03 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 08 – 11.03 – Parafialne Rekolekcje Wielkopostne – prowadzi ks. prof Marian Machinek Misjonarz Świętej Rodziny
  • 17 – 19.03 –  Rekolekcje dla Młodzieży

Kwiecień

  • 04.04 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 09 – 12.04 TRIDUUM PASCHALNE

Maj

  • 00 – 00.05 – Jerycho Różańcowe
  • 02.05 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 10.05 – I Komunia dzieci z klas III o godz. 11.00
  • 11 – 20.05 Pielgrzymka do Armenii i Gruzji
  • 16.05 – Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych z Rodzicami do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Gdańsku Sobieszewie
  • 24.05 – Rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV godz. 13.00
  • 30.05 Czuwanie na Zesłanie Ducha Świętego godz. 20.00

Czerwiec

  • 11.06 – Uroczystość Bożego Ciała – Msza św. godz. 10.00. Osiedle ulic tzw. Drzewiastych
  • 12 – 14.06 – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej ministrantów w Rzeszowie
  • 12 – 19.06 – Pielgrzymka do Medjugorie
  • 24 – 30 – Wyjazd formacyjno-wypoczynkowy ministrantów – Gdańsk Sobieszewo

Lipiec

  • 6 – 10.07 – Czuwanie Młodzieży w Dębowcu
  • 13 – 30.07 – Oaza Młodzieży w Waplewie
  • 30.07 – 12.08 – Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Sierpień

  • 30.07 – 12.08 – Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wrzesień

  • 1.09 – Msza na rozpoczęcie roku szkolnego
  • 6.09 – Piesza pielgrzymka do Gietrzwałdu
  • 12 – 19.09 – Pielgrzymka Parafialna do Ziemi Świętej
  • 12.09 – Msza św. i spotkanie dla rodziców po utracie dziecka – godz. 15.00
  • 19.09 – 174 rocznica Zjawienia Matki Bożej w La Salette
  • 19.09 – Suma Odpustowa i procesja

Październik

  • 6.10 – Różaniec ulicami Olsztyna – 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja do Kościoła M. B. Fatimskiej
  • 4.10 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczęcie o godz. 20.00
  • 11.10 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym
  • 12.10 – Wieczór modlitwy uwielbienia – godz. 20.00
  • 18.10 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym
  • 28.10 – Bal Wszystkich Świętych dla dzieci i młodzieży – godz. 18.00

Listopad

  • 1-30.11 – WYPOMINKI
  • 8.11 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym
  • 14.11 – Msza św. i spotkanie dla rodziców po utracie dziecka – godz. 15.00
  • 15.11 – REO – Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym
  • 15.11 – Wieczór modlitwy uwielbienia – godz. 20.00
  • 29.11-2.12 – REKOLEKCJE ADWENTOWE – ks. lic. Bohdan Dutko MS – dyrektor Centrum Pojednania w Dębowcu

Grudzień

  • 1-24.12 – RORATY o godz. 6.45
  • 4-6.12 – Bierzmozlot dla kandydatów do bierzmowania w Nowym Kawkowie
  • 11-13.12 – KURS FILIPA
  • 24.12 – Pasterka – godz. 21.00
  • 24.12 – Wieczór z kolędą – godz. 23.00
  • 24.12 – Pasterka – godz. 24.00
  • 28.12-1.01 – TAIZE w TURYNIE
  • 31.12 – Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku – godz. 17.30