‚‚Eucharystia daje życie’’

WIELKA TAJEMNICA WIARY

Rok Pański 2020

Styczeń

  • Wizyta duszpasterska, tzw. “kolęda”
  • 01.01 Pielgrzymka Młodzieży na Taize do Wrocławia
  • 19.01 – Niedziela Misyjna dla Ukrainy

Luty

  • 01.02 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 02.02 – Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego
  • 07-09 – Formacja Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji w Dębowcu
  • od 9.02 – Katechezy dla dorosłych i młodzieży z Drogi Neokatechumenalnej będą głoszone w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 19.00
  • 26.02 – Środa Popielcowa – Msze święte: 6.30, 10.00, 18.00, 20.00
  • 28.02-1.03 Bierzmozlot Nowe Kawkowo

Marzec

  • do 16.03 – Katechezy dla dorosłych i młodzieży z Drogi Neokatechumenalnej – w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 19.00
  • 07.03 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 14.03 – Msza św. i spotkanie dla rodziców po utracie dziecka – godz. 15.00
  • 15.03 – Wieczór Uwielbienia – godz. 20.00
  • 08 – 11.03 – Parafialne Rekolekcje Wielkopostne – prowadzi ks. prof Marian Machinek Misjonarz Świętej Rodziny
  • 17 – 19.03 –  Rekolekcje dla Młodzieży – prowadzi Patrycja Hurlak (rekolekcje odwołane – koronawirus)

Kwiecień

  • 04.04 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 09 – 12.04 TRIDUUM PASCHALNE

Maj

  • 02.05 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 09.05 – I Komunia dziecka z klasy III o godz. 11.00 – w gronie Rodziny
  • 10.05 – I Komunia dzieci z klas III o godz. 11.00 (przeniesiona na 20 września 2020 – koronawirus)
  • 11 – 20.05 Pielgrzymka do Armenii i Gruzji (anulowana – koronawirus)
  • 16.05 – Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych z Rodzicami do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Gdańsku Sobieszewie (anulowano – koronawirus)
  • 24.05 – Rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV godz. 13.00 (anulowano – koronawirus)
  • 25.05-1.06 Jerycho Różańcowe
  • 28.05 – Dzień skupienia dla kapłanów – Stoczek Klasztorny (anulowano – koronawirus)
  • 30.05 –  Eucharystia na Zesłanie Ducha Świętego godz. 18.00

Czerwiec

  • 06.06 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 11.06 – Uroczystość Bożego Ciała – Msza św. godz. 10.00 – przejazd z Panem Jezusem ulicami Parafii
  • 12 – 14.06 – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej ministrantów w Rzeszowie (anulowany – koronawirus)
  • 12 – 20.06 – Pielgrzymka do Medjugorie (anulowana – koronawirus)
  • 24 – 30 – Wyjazd formacyjno-wypoczynkowy ministrantów – Gdańsk Sobieszewo (anulowany – koronawirus)

Lipiec

  • 6 – 10.07 – Czuwanie Młodzieży w Dębowcu (anulowano – koronawirus; 8-10.07 – transmisja przez internet)
  • 13 – 30.07 – Oaza Młodzieży w Waplewie (anulowana – koronawirus)
  • 30.07 – 12.08 – Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Sierpień

  • 30.07 – 12.08 – Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
  • 19-25.08 – Pielgrzymka animatorów Oazy do La Salette (anulowana – koronawirus)

Wrzesień

  • 1.09 – Msza na rozpoczęcie roku szkolnego
  • 5.09 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 6.09 – Piesza pielgrzymka do Gietrzwałdu
  • 12.09 – Msza św. i spotkanie dla rodziców po utracie dziecka – godz. 15.00
  • 19.09 – 174 rocznica Zjawienia Matki Bożej w La Salette
  • 20.09 – I Komunia dzieci z klas III (rok szkolny 2019/2020) – godz. 12.30 (przełożona – koronawirus)
  • 26.09 – Suma Odpustowa godz. 18.00 – przewodniczy ks. profesor Marian Machinek, Misjonarz Świętej Rodziny

Październik

  • 3.10 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 11.10 – Wieczór modlitwy uwielbienia – godz. 20.00

Listopad

  • 1-30.11 – WYPOMINKI
  • 7.11 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 14.11 – Msza św. i spotkanie dla rodziców po utracie dziecka – godz. 15.00
  • 15.11 – Wieczór modlitwy uwielbienia – godz. 20.00
  • 29.11-2.12 – REKOLEKCJE ADWENTOWE – ks. lic. Bohdan Dutko MS – dyrektor Centrum Pojednania w Dębowcu

Grudzień

  • 1-24.12 – RORATY o godz. 6.45
  • 4-6.12 – Bierzmozlot dla kandydatów do bierzmowania w Nowym Kawkowie
  • 5.12 – I Sobota Wynagradzająca: 9.30 Różaniec, 10.00 Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo
  • 8.12 – Godzina łaski dla świata: 12.00 – 13.00
  • 24.12 – Pasterka – godz. 21.00
  • 24.12 – Wieczór z kolędą – godz. 23.00
  • 24.12 – Pasterka – godz. 24.00
  • 31.12 – Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku – godz. 17.30