ksiadz-katechezy-parafia-olsztyn

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. W tym tygodniu będą głoszone w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00.

2.Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się do Ziemi Świętej w dniach 12 – 19.09.2019 r. będzie we wtorek 5 marca o godz. 18.30. Program pielgrzymki jest wywieszony w gablotach. Można go otrzymać i zapisać się na wyjazd w zakrystii.

3.W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo i spowiedź w piątek od 17.30. W środę Nowenna Gietrzwałdzka o godz. 17.30.

4.Odwiedziny chorych: w piątek od godz. 9.00 – ks. Proboszcz i ks. Jacek, w sobotę – ks. Tomasz.

5.W I sobotę Msza św. dla chorych i starszych o godz. 10.00. Po Mszy św. modlitwa do Matki Bożej i błogosławieństwo lurdzkie.

6.W przyszłą niedzielę odbędzie się karnawałowy kiermasz ciast przygotowany przez Oazę młodzieżową naszej parafii i nie tylko. Datki z tego kiermaszu zostaną przeznaczone na młodzieżowe rekolekcje wielkopostne. W tym roku do poprowadzenia rekolekcji zaprosiliśmy m.in. pana Andrzeja Sowę, muzyka, prowadzącego szkolenia prewencyjne związane z uzależnieniami od narkotyków.

7.Dnia 1 marca w piątek Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Walczyli za wolną Polskę, oddawali za nią życie i modlili się za nią. Stąd nasza wdzięczność i modlitwa za zmarłych i za żyjących naszych Bohaterów.

8.Jerycho Różańcowe będzie od 2 marca w Parafii Matki Bożej Fatimskiej ul. Bajkowa 15.

9.Jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Saletyński Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette. Fundusz od wielu lat wspiera dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej także z naszej parafii. Dziękujemy za wsparcie. Szczegóły na stronach www.fundusz.saletyni.pl oraz na banerze na płocie obok kościoła

10.W sobotę zapraszamy dzieci na godz. 9.00 na spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

11.Zbiórka ministrantów sobotę o godz. 10.00.

12.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30.