słuchanie-katechezy-olsztyn

V Niedziela Zwykła

1.W tym tygodniu, tak jak słyszeliśmy, rozpoczynają się w parafii katechezy z Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Normalnie będą głoszone w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00. Zapraszamy serdecznie.

2.W środę nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30. Po Mszy św. wieczornej Odnowa w Duchu Świętym służy modlitwą wstawienniczą w kaplicy Matki Bozej Saletyńskiej.

3.W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i rodziców, po Mszy św. o godz. 11.30.

4.W przyszłą niedziele odbędzie się karnawałowy kiermasz ciast przygotowany przez Oazę młodzieżową naszej parafii. Datki z tego kiermaszu zostaną przeznaczone na młodzieżowe rekolekcje wielkopostne. W tym roku do poprowadzenia rekolekcji zaprosiliśmy zespół „Wyrwani z niewoli”.

5.Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na wieczór uwielbienia po Mszy św. o godz. 19.00

6.Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne. W następną niedzielę, II miesiąca, na potrzeby naszej parafii.

7.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Posłaniec MBS. Prenumeratorzy mogą odebrać Posłańca w zakrystii.

8.W miesiącu styczniu Sakrament Chrztu przyjęło troje dzieci. Dziękujemy Bogu za dar chrztu i polecamy modlitwie rodziców i chrzestnych tych dzieci. Były dwa pogrzeby. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.

9.Życzymy Wam błogosławionej niedzieli i pięknego tygodnia. Dzieciom i młodzieży wielu sił na powrót do szkoły.