21. października – 5. listopada 2017 r.

SOBOTA – 21 października

07:00 – śp. Urszula
18:00 – śp. Leon Piskuła

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  – 22 października

07:00 – Za Parafian
08:30 – śp. zmarli z Rodziny Ostojskich i Malinowskich
10:00 – śp. Franciszek i Witosława oraz śp. Franciszek i Bronisława
11:30  – śp. Mirosław Piotrowski 6/10
13:00 – śp. Franciszek, śp. Franciszka
19:00 – śp. Roman Ulanowski

 

PONIEDZIAŁEK – 23 października

07:00 –
18:00 – śp. Jacek Sarnowski śp. Grażyna Sarnowska-Bauch

WTOREK – 24 października

07:00 – śp. Tadeusz Czuper w 4. rocznicę śmierci
18:00 – śp. Jan Olszewski i jego Rodzice śp. Jadwiga i śp. Hipolit (od rodziny Komowskich)
18:00 – śp. Mirosław Piotrowski 7/10

ŚRODA –  25 października

07:00 –
18:00 – Dziękczynna w 18. rocznicę urodzin z prośbą o Boze błogosławieństwo dla Michała
18:00 – W pewnej intencji

CZWARTEK –  26 października

18:00 – śp. Stefania i śp. Halina
18:00 – śp. Mirosław Piotrowski 8/10

PIĄTEK – 27 października  

07:00 –
18:00 – śp. Alina, Leon, Alusia Gregorczyk o spokój duszy
18:00 – śp. Tadeusz Śmieszny w wigilię imienin

SOBOTA – 28 października

07:00 – śp. Bogumiła i Stanisław Marczuk
18:00 – śp. Tadeusz Bruliński i śp. Zuzanna Brulińska w 24. rocznicę śmierci

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  – 29 października

07:00 –
08:30 – W intencji Bogu wiadomej
10:00 – śp. Julian Podhalicz
11:30 – śp. Marian w 28. rocznicę śmierci i śp. Kazimiera w 5. rocznicę śmierci
13:00 – śp. Za Parafian
19:00 –

PONIEDZIAŁEK – 30 października

07:00 –
18:00 – Dziękczynno błagalna o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystyny w dniu urodzin

WTOREK – 31 października

07:00 –
18:00 – śp. Rozalia w 14. rocznicę śmierci, śp. Teofil, śp. Ryszard

ŚRODA –  1 listopada

07:00 – śp. Jan i zmarli z rodziny
08:30 – Za zmarłych poleconych w WYPOMINKACH
10:00 – śp. Andrzej w 6. rocznicę śmierci
11:30 – śp. Albin Piskuła
19:00 – śp.

CZWARTEK – 2 listopada

07:00 –
18:00 – O życie wieczne dla Anety Wróblewskiej
18:00 – śp. Rodzice Maria i Stanisław, Jan i Janina, brat Zenon, szwagier Czesław o życie wieczne

PIĄTEK – 3 listopada  

07:00 –
18:00 –

SOBOTA – 4 listopada

07:00 –
18:00 – śp. Lucyna Kalinowska w 30 dniu po śmierci
18:00 – Dziękczynna za 87 lat życia Reginy o Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 5 listopada

07:00 –
08:30 – RÓŻE
10:00 – śp. Elżbieta Jałtoszuk w 2. rocznicę śmierci
11:30  – Za Parafian
13:00 – śp. Zbigniew Pochwała
19:00 – W intencji wszystkich pochowanych przez FIRMĘ PRZYMIERZE