aniol-grob-saletyni-angel

XXXIII Niedziela Zwykła

1.Dziś obchodzimy „Dzień Ubogich”. Czujemy się zaproszeni do świadczenia w różny sposób miłosierdzia wypływającego z przykazania miłości.

2.Jutro o godz. 18.00 Msza św. wypominkowa za Zmarłych podanych z ulic: Kasztanowa, Klonowa, Koralowa, Limbowa, Morska, Olimpijska, Różowa. W tygodniu modlitwy za Zmarłych o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 18.30. Zapraszamy.

3.Z racji przypadającego w środę (22 listopada) wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki sakralnej i śpiewu kościelnego, kierujemy wyrazy uznania i wdzięczności pod adresem naszego Organisty Pana Jacka: Niech Pan Bóg błogosławi Panu w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

4.W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Po Mszy św. wieczornej w kaplicy modlitwa wstawiennicza prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.

5.Zapraszamy dzieci z klasy IV – VII na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz. 9.00.

6.Bardzo dziękujemy za ofiary w II niedzielę miesiąca na potrzeby Parafii w wysokości 2.521,20 zł oraz do puszek na pomoc dla chrześcijan w Iraku w wysokości 728,50 zł. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.

7.Z prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny. Jest również do odebrania i do nabycia kolejny numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej. Zachęcamy do prenumeraty Posłańca na rok 2018. W prenumeracie 7 numerów w kwocie 35 złotych. Zapisy w zakrystii.

8.Zespół Mocni w wierze serdecznie zaprasza we wtorek 21.11 do parafii św. Franciszka z Asyżu w Olsztynie Kortowo – na Moc Uwielbienia – modlitwę śpiewem przed Przenajświętszym Sakramentem. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18. Zapraszamy zespoły muzyczne, schole, wspólnoty i wszystkich którzy chcą wielbić Pana Boga śpiewem, modlitwą i sercem. Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1904448693153306/

Po uwielbieniu odbędzie się zbiórka na operację serca dla małej Patrycji Żebrowskiej.