lake-jezioro-olsztyn

XV Niedziela Zwykła

1.Gościom przybyłym do nas na urlop życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a wszystkim, którzy udają się na wypoczynek życzymy bezpiecznej podróży i dobrego, owocnego czasu.

2.W miesiącach letnich wielu ludzi odpoczywa, ale dla rolników jest to czas wytężonej pracy. Niech towarzyszy im nasza modlitwa, będąca wyrazem wdzięczności za ich trud podejmowany dla dobra wspólnego.

3.W środę o godz.17.30 – nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej, a następnie – Msza Święta wieczorna z udziałem Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej.

4.W niedziele lipca i sierpnia zostaje odwoła Msza święta o godz. 13.00. W lipcu i sierpniu KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA W CZWARTKI OD GODZ. 15.30 DO GODZ. 17.30.

5.Z uwagi na wyjazdy księży prosimy o korzstanie z sakramentu pokuty przed Mszą św.

6.W następną niedzielę po Mszach świętych będziemy święcili pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Będzie można złożyć do puszki swój „grosz” na zakup środków transportu dla misjonarzy.

7.Zapraszamy do udziału w kolejnej zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbedzie się dnia 28 lipca o godz. 12.00. Przyniesione rzeczy składamy przy domu zakonnym od strony garażu. W ten sposób dajemy nasza cegiełkę na pomoc ludziom będącym w potrzebie na całym świecie, w krajach misyjnych. Z uzyskanych pieniędzy powstaną kolejne dzieła miłosierdzia. Zachęcamy do włączenia się w tą szlachetną akcję i powiadomienie o niej innych.

8.Z prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny. Jest też do nabycia lub odebrana kolejny numer Posłańca MB Saletyńskiej.